جزییات خبر

برگزاری جلسه‌ هماهنگی اجرای طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع در منطقه لرستان

(یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹) ۱۰:۳۴

به منظور تسهیل در روند اجرای طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع و هماهنگی بیشتر، جلسه ای با حضور مدیران شرکتهای موزع تشکیل شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان،پیمان بهرامی در جمع مدیران شرکتهای موزع گاز مایع استان ، هدف از برگزاری این جلسه را تقویت همکاری‌ در راستای اجرای مطلوب طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع دانست و گفت : اجرای کامل این طرح از اولویت‌های مهم شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی است.

بهرامی افزود : با توجه به اینکه از ابتدای اجرای این طرح خرید گازمایع صرفا با قیمت مصوب دولتی از طریق دستگاه های کارت خوان ( (POSو دریافت رسید از عاملین توزیع امکان پذیر می باشد ، لذا  اطلاعات تمامی سرپرست خانوارهای فاقد گاز شهری باید در سامانه نیو تجارت آسان  https://newtejaratasan.niopdc.ir     ثبت شده تا جهت دریافت سهمیه خود، با مشکل مواجه نشوند و این امر نیاز به اطلاع‌رسانی دقیق و سریع توسط روسای نواحی و مدیران شرکتهای موزع دارد.

در این جلسه، ، حاضرین به بحث و بررسی پیرامون موارد مطرح شده در حوزه اجرای طرح و کد خطاهای مربوط به دستگاه‌های (POS) پرداختند و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

شایان ذکر است ، تعداد 1۲ باب تاسیسات گاز مایع در سطح استان لرستان به فعالیت خود ادامه می دهند.

برگزاری جلسه‌ هماهنگی اجرای طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع در منطقه لرستان 2

برگزاری جلسه‌ هماهنگی اجرای طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع در منطقه لرستان 1

برگزاری جلسه‌ هماهنگی اجرای طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع در منطقه لرستان 3
روابط عمومی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید
map
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.