جزییات خبر

استمرار رعایت الزامات و پروتکل های بهداشتی در منطقه لرستان

(شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹) ۱۲:۵۶

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان بر رعایت الزامات و پروتکل های بهداشتی برای کنترل موج دوم شیوع ویروس کرونا دراین شرکت تاکید کرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان ، پیمان بهرامی مدیر این شرکت در جلسه کمیته HSE   با اشاره به اینکه تشدید نظارت های بهداشتی در جایگاه های سوخت می تواند نقش مهمی در پیشگیری از شیوع بیماری کرونا داشته باشد از روسای نواحی خواست تا نسبت به انجام بازدیدهای روزانه به صورت محسوس و غیرمحسوس در خصوص عملیاتی شدن پروتکل‌های بهداشتی در مجاری عرضه و الزام استفاده از لوازم حفاظتی اپراتورهای جایگاه‌ها اهتمام ویژه داشته باشند .

مدیر منطقه لرستان استفاده از ماسک را برای تمامی کارکنان شرکت و همچنین ارباب رجوع ضروری دانست و گفت:  بنابر مصوبه‌ جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا علاوه بر اینکه از ورود همکاران بدون ماسک توسط حراست ممانعت بعمل خواهد آمد ، به کسانی که بدون ماسک به شرکت مراجعه کنند نیز خدماتی ارایه نمی‌شود.

وی گفت: از جایگاهها خواسته شده بمنظور تامین الزامات بهداشتی مشتریان به تعداد کافی دستکش یکبار مصرف و دستمال کاغذی جهت سوختگیری در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهند.

بهرامی ضمن اشاره به اهمیت حفظ سلامت کارکنان و ارائه خدمات مطلوب به مردم افزود: علاوه بر انجام روزانه طرح تب سنجی درستاد و عملیات انبار ، سمپاشی و گندزادیی روزانه ساختمان‌های اداری و عملیاتی شرکت ، تهیه و توزیع ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی‌کننده نیز در دستور کار این شرکت قرار دارد.


استمرار رعایت الزامات و پروتکل های بهداشتی در منطقه لرستان  2
استمرار رعایت الزامات و پروتکل های بهداشتی در منطقه لرستان  1
روابط عمومی
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 تماس با ما:

 خرم آباد - خیابان شریعتی - جنب پمپ بنزین - شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه لرستان

تلفن مرکز مخابرات :33303027-066 - 33303026-066

تلفن روابط عمومی :33319067-066