جزییات خبر

سوخترسانی مستمر و بی وقفه در منطقه لرستان

(سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸) ۱۱:۴۵

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان :با تامین تجهیزات مورد نیاز، جایگاه های خسارت دیده به چرخه سوخت رسانی بازگشتند .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان، بهرامی مدیرمنطقه از بازگشت شرایط عادی سوخترسانی در استان خبرداد وگفت : در پی اغتشاشات اخیر در استان لرستان بویژ ه شهر خرم آباد تعدادی از جایگاه ها دچار خسارت هایی شدند که با انجام تمهیدات لازم در مدار عرضه سوخترسانی قرار گرفتند .

بهرامی بابیان این موضوع که از ابتدای اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت در کشور، این شرکت با انجام هماهنگی های لازم با مقامات استان وسازمان های ذی ربط وهمکاری صاحبان مجاری عرضه این طرح  با موفقیت وبدون مشکل در سطح استان به اجرا درآمده است افزود:روند سوخترسانی دراستان بویژه شهرخرم آباد با وجودی اینکه تعدادی از جایگاه‌های آن طی آشوب وناآمنی ایجاد شده توسط افراد شرور و سوءاستفاده کننده از فرایند سوخترسانی خارج ودچار آسیب شدند، بدون وقفه صورت گرفته است .

مدیر منطقه لرستان افزود : میزان خسارت های وارد شده به جایگاه‌ها توسط کارشناسان بیمه برآورد شده و  با انجام تمهیدات لازم توسط شرکت و صاحبان مجاری عرضه، تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی مجدد جایگاه ها تامین و دراختیار جایگاهداران قرار گرفت ، بطوریکه پس از فروکش شدن التهابات اجتماعی از روز دوم جایگاه ها یکی پس از دیگری با بازسازی از محل تجهیزات موجود با ظرفیت 50 درصد و بیشتر در مدار عملیات سوخترسانی قرار گرفتند.
وی تصریح کرد در حال حاضر روند سوخترسانی در سطح استان وشهرخرم آباد روان وعادی بوده و مجاری عرضه سوخت با حداکثر توان در حال خدمت رسانی به مردم عزیز استان می باشند.

سوخترسانی مستمر و بی وقفه در منطقه لرستان  3
سوخترسانی مستمر و بی وقفه در منطقه لرستان  2
سوخترسانی مستمر و بی وقفه در منطقه لرستان  1

روابط عمومی
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 تماس با ما:

 خرم آباد - خیابان شریعتی - جنب پمپ بنزین - شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه لرستان

تلفن مرکز مخابرات :33303027-066 - 33303026-066

تلفن روابط عمومی :33319067-066