جزییات خبر

افتتاح هشتاد و سومین جایگاه سوخت منطقه لرستان به مناسبت هفته دولت

(یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸) ۰۸:۱۲

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان از افتتاح یک باب جایگاه عرضه سوخت دراستان خبر داد و گفت : با راه اندازی این جایگاه، شمار جایگاه های عرضه سوخت در سطح منطقه به 83 باب افزایش یافت .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان، به مناسبت هفته دولت  جایگاه عرضه سوخت "بهرامی فرد" در شهرستان بروجرد با حضورنماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار محترم ، روسای ادارات ومسولین این شرکت افتتاح و به بهره برداری رسید.

پیمان بهرامی مدیر این شرکت با بیان خبر فوق، افزود : با توجه به اینکه احداث جایگاه های جدید در راستای خدمت رسانی مطلوب تر به هم استانی های عزیز می باشد، با راه اندازی جایگاه عرضه سوخت بهرامی فرد، تعداد جایگاه های عرضه سوخت در استان لرستان به 83 باب می رسد.

وی در ادامه بیان کرد : در راستای تحقق اصل ۴۴ قانون اساسی با افتتاح این جایگاه ده فرصت شغلی برای افراد این شهرستان ایجاد شده و امیدواریم  با بهره برداری از این جایگاه شرایط بهتری برای  ارائه خدمات در جهت سوخت رسانی به مصرف کنندگان فراهم شود.

همچنین یاراحمدی رییس ناحیه بروجرد در مراسم افتتاح این جایگاه اظهار داشت: این پمپ بنزین با مساحت  1600  متر مربع و هزینه عملیات اجرایی این طرح با احتساب هزینه خرید زمین در مجموع، به رقمی بالغ بر هشت میلیار تومان توسط بخش خصوصی تامین و احداث شده است.

یاراحمدی افزود: جایگاه مذکور دارای4  سکوی بنزین معمولی و مجهز به بیست نازل جهت ارائه سوخت به خودرو می باشد.

افتتاح هشتاد و سومین جایگاه سوخت منطقه لرستان به مناسبت هفته دولت 2

افتتاح هشتاد و سومین جایگاه سوخت منطقه لرستان به مناسبت هفته دولت 1

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 تماس با ما:

 خرم آباد - خیابان شریعتی - جنب پمپ بنزین - شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه لرستان

تلفن مرکز مخابرات :33303027-066 - 33303026-066

تلفن روابط عمومی :33319067-066