جزییات خبر

افتتاح هشتاد و دومین جایگاه سوخت منطقه لرستان به مناسبت دهه کرامت

(سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸) ۰۷:۵۹

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان از افتتاح یک باب جایگاه عرضه سوخت دراستان خبر داد و گفت : با راه اندازی این جایگاه، شمار جایگاه های عرضه سوخت در سطح منطقه به 82 باب افزایش یافت .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان، به مناسبت دهه کرامت  جایگاه عرضه سوخت "سپنتا" در شهرستان الیگودرز با حضورنماینده محترم مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار محترم ، روسای ادارات و مسولین این شرکت افتتاح و به بهره برداری رسید.

پیمان بهرامی مدیر این شرکت با بیان خبر فوق، افزود : با توجه به اینکه احداث جایگاه های جدید در راستای خدمت رسانی مطلوب تر به هم استانی های عزیز می باشد، با راه اندازی جایگاه عرضه سوخت سپنتا، تعداد جایگاه های عرضه سوخت در استان لرستان به 82 باب می رسد.

وی در ادامه بیان کرد : در راستای تحقق اصل ۴۴ قانون اساسی با افتتاح این جایگاه دوازده  فرصت شغلی برای افراد این شهرستان ایجاد شده و امیدواریم  با بهره برداری از این جایگاه شرایط بهتری برای  ارائه خدمات در جهت سوخت رسانی به مصرف کنندگان فراهم شود.

همچنین مراد دالوند معاون بازرگانی این شرکت در مراسم افتتاح این جایگاه اظهار داشت: این پمپ بنزین با مساحت  1100  متر مربع و هزینه عملیات اجرایی این طرح با احتساب هزینه خرید زمین در مجموع، به رقمی بالغ بر شش میلیار ریال توسط بخش خصوصی تامین و احداث شده است.

دالوند افزود: جایگاه مذکور دارای3  سکوی بنزین معمولی و سوپر و مجهز به شش تلمبه چهار نازله جهت ارائه سوخت به خودرو می باشد.

افتتاح جایگاه سپنتا 1

افتتاح جایگاه سپنتا 2

افتتاح جایگاه سپنتا 3

افتتاح جایگاه سپنتا 4

افتتاح جایگاه سپنتا 5

افتتاح جایگاه سپنتا 6

افتتاح جایگاه سپنتا 7

روابط عمومی
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 تماس با ما:

 خرم آباد - خیابان شریعتی - جنب پمپ بنزین - شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه لرستان

تلفن مرکز مخابرات :33303027-066 - 33303026-066

تلفن روابط عمومی :33319067-066