جزییات خبر

مدیر منطقه لرستان:

کیفیت و کمیت فرآورده های نفتی عرضه شده در جایگاه‌های سوخت لرستان کنترل می‌شود .

(چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸) ۱۰:۱۷

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان خبر داد : جایگاه های سوخت استان ۵ بار در ماه از نظر کیفیت فرآورده های نفتی تحویلی و در حال عرضه کنترل می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان ، مهندس پیمان بهرامی در خصوص کیفیت فرآورده های نفتی عرضه شده در جایگاه های استان افزود : بنزینی که در جایگاه های سوخت استان توزیع می شود، تولید پالایشگاههای داخلی و طبق استاندارد های تصویبی و ابلاغی در کشور است و توزیع این نوع فرآورده در جایگاه ها از نظر کیفیت مورد تایید است.

وی با بیان اینکه بازرسین و کارشناسان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان لرستان به طور مستمر کیفیت و کمیت عرضه بنزین را مورد بررسی قرار می دهند گفت : جایگاه های سوخت استان حداقل ۵ بار در ماه از نظر کیفیت و مطابق با استانداردهای کیفی، توسط کارشناسان مهندسی فرآورده ها و همچنین یک باردر ماه از نظر کمیت توسط کارشناسان واحدخدمات مهندسیاین شرکت کنترل و مورد بازدید قرار گرفته و علاوه بر آن تلمبه جایگاه ها بصورت ۳ ماه یکبار توسط اداره استاندارد استان آزمایش و تحت کنترل قرار می گیرند.

بهرامی ادامه داد: تمام فرآورده هایی که توسط نفت کش ها حمل می شوند قبل از عرضه و ورود به جایگاه ها آزمایش و پس از بارگیری نفتکش و قبل از خروج از انبار بار دیگر مورد کنترل کیفی قرار می گیرند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان با تاکید بر عدم وجود ناخالصی و وجود آب در سوخت جایگاه های استان اظهار کرد: نظارت برکمیت سوختدر مجاری عرضه بصورت مشترک بر عهده اداره استاندارد ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان و بازرسین کنترل کیفیت است و در جهت دفاع از حقوق شهروندان در صورت بروز مشکل و یا احیانا تخلف از سوی جایگاه داران، ناظران جایگاه ها موضوع را مورد بررسی قرار می دهند و در صورت تایید وجود مشکل یا تخلف پس از طرح موضوع در جلسه رسیدگی به تخلفات به شدت با متخلف برخورد می گردد.

وی با اشاره به سامانه پاسخگویی در سطح شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، تصریح کرد: مردم با تماس با شماره تلفن ۰۹۶۲۷ می توانند در تمامی ساعات شبانه روز هرگونه نارسایی در توزیع فرآورده های نفتی در جایگاه های سوخت را اعلام کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان ابراز داشت : با تماس مردم در کمترازمدت ۷۲ ساعت ضمن بررسی موضوع، هر گونه مشکل و تخلفات احتمالی در جایگاه های عرضه سوخت، مورد پیگیری قرار گرفته و در نهایت نتایج پیگیری‌ها به مردم اطلاع رسانی خواهد شد.

 

مدیر منطقه

روابط عمومی
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 تماس با ما:

 خرم آباد - خیابان شریعتی - جنب پمپ بنزین - شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه لرستان

تلفن مرکز مخابرات :33303027-066 - 33303026-066

تلفن روابط عمومی :33319067-066