جزییات خبر

در پی وقوع سیل اخیر؛

بیش از دو میلیون لیتر سوخت در مناطق سیل زده شهرستان پلدختر توزیع شد.

(چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸) ۰۹:۲۳

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان، از توزیع دو میلیون و 933 هزار لیتر فرآورده سوختی از ابتدای فروردین ماه امسال در بخشهای مختلف شهرستان پلدختر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان، پیمان بهرامی مدیر این شرکت با اعلام خبر فوق، افزود: از این میزان 239 هزار لیتر مربوط به فرآورده نفت سفید، 875 هزار لیتر مربوط به فرآورده نفت گاز و یک میلیون و 819 هزار لیتر مربوط به فرآورده بنزین بوده است.

بهرامی ضمن اشاره به اطلاع رسانی سازمان هواشناسی استان گفت :  قبل از جاری شدن سیل تمهیدات لازم در خصوص استقرارنفتکش های حاوی بنزین و نفت سفید در شهرستان پلدختر اتخاذ شد و باتوجه به اینکه بعلت آبگرفتگی 2 باب از جایگاههای عرضه سوخت این شهرستان ( دالوند بابازید) از مدار سوخترسانی خارج شد خوشبختانه با تلاش مضاعف تلاشگران این عرصه جایگاه چاغروند در همان ساعات اولیه وقوع کماکان در حال فعالیت و ارائه خدمات سوختی به مردم عزیز می باشد..

وی اظهار کرد: از همان دقایق با حضور به موقع در جلسه ستاد مدیریت بحران و اتخاذ تدابیر سوخترسانی، روند توزیع سوخت در این مناطق بی‌وقفه و به بهترین نحو ممکن انجام شد..

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان تصریح کرد: با توجه به نگرانی های مردم در هنگام وقوع سیل  از همان دقایق نخست در هیچ جایگاهی در مناطق سیل زده کمبود فرآورده سوختی وجود نداشت.

سیل لرستان

روابط عمومی
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 تماس با ما:

 خرم آباد - خیابان شریعتی - جنب پمپ بنزین - شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه لرستان

تلفن مرکز مخابرات :33303027-066 - 33303026-066

تلفن روابط عمومی :33319067-066