جزییات خبر

در شرکت نفت منطقه لرستان برگزار شد

کارگاه آموزشی تخصصی مبارزه با قاچاق و عرضه خارج از شبکه فرآورده های نفتی و نحوه رسیدگی به پرونده های قاچاق کالا

(سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷) ۱۴:۲۴

با هدف توانمندسازی و ایجاد هماهنگی بیشتر دستگاه های نظارتی و اجرایی متولی مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان ، کارگاه آموزشی "شناسایی و نحوه رسیدگی به پرونده های قاچاق کالا" در منطقه لرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان، به منظور اعمال کنترل و نظارتهای هر چه بهتر و مؤثر و جلوگیری از سوء استفاده و عرضه خارج از شبکه سوخت ، کارگاه تخصصی مبارزه با قاچاق و عرضه خارج از شبکه فرآورده های نفتی در تاریخ 97/۱۲/20 رأس ساعت ۸ صبح با حضور اعضاء اصلی کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان و همچنین پرسنل محترم نیروی انتظامی که مستقیماً در امر مبارزه قاچاق فعالیت دارند در سالن جلسات انبار نفت شهید کیارش خرم آباد برگزار گردید.

در ابتدای این  نشست پیمان بهرامی ، مدیر منطقه به اهمیت پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی اشاره و بر لزوم همکاری و هماهنگی موثر و همه جانبه کلیه دستگاههای نظارتی و اجرایی جهت مبارزه با پدیده شوم قاچاق تاکید کرد.
وی نقش آموزش را در ارتقا، فرهنگ و توانمندسازی نیروی انسانی جهت پیشگیری و مبارزه با قاچاق فراورده های نفتی بی بدیل و بسیارتاثیرگذار دانست .
بهرامی افزود: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان تمامی توان و ظرفیتهای خود جهت پیشگیری و مبارزه با این پدیده شوم و جلوگیری از قاچاق و عرضه خارج از شبکه فرآورده های نفتی در قالب تیمهای نظارتی و گشتهای مشترک محسوس و نامحسوس ، بازدید از نحوه و نوع فعالیت مشترکین جهت تمایز و تشخیص مشتریان فعال و غیرفعال و بررسی میزان سوخت ذخیره سازی شده توسط مشتریان را بکار می گیرد و تعامل بسیار خوب و سازنده ای با کمیسیون برنامه ریزی ، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استانداری لرستان داشته و خواهد داشت.

سپس در ادامه موضوعات مهمی در رابطه با روشهای سوء استفاده از پلمپ نفتکشها، جابجایی وانحراف  فراورده و عرضه خارج از شبکه فراورده های نفتی توسط مدیر( پیمان بهرامی ) و کارشناس کنترل و نظارت منطقه ( مصطفی جعفرزاده ) ارائه داده شد.

بر پایه این گزارش در این کارگاه آموزشی مواردی همچون چگونگی پیشگیری از تخلفات نفتکشها و مصرف کنندگان ، نحوه برخورد کاشفین با تخلفات ، نحوه ارجاع پرونده ها به سازمانهای قضایی و انتظامی و آشنایی با نوع تخلف توسط کارشناسان سازمانهای متولی برای حاضرین بصورت کارگاهی آموزش و یادآوری شد.
گفتنی است، در این کارگاه آموزشی یکروزه نمایندگان استانداری لرستان ( دبیرخانه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز ) ، سازمان تعزیرات حکومتی ، پلیس آگاهی استان لرستان حضور داشتند.

 در پایان این جلسه این جلسه مسئول دبیرخانه مبارزه با قاچاق کالاوارز استانداری (آقای مجدیان ) و رئیس پلیس آگاهی (سرهنگ نظری ) و مدیر کل محترم تعزیرات حکومتی استان (آقای براری ) و مدیر گمرک استان ( آقای بیات ) ضمن تقدیر و تشکر از شرکت ملی پخش فرآورده های منطقه لرستان از برگزاری این کارگاه آموزشی ، با ارائه مطالب و موضوعات مرتبط با پدیده قاچاق با توجه به مفید و مؤثر دانستن موارد آموزشی تدریس شده و اعلام مراتب رضایت کامل ، خواستار استمرار و تداوم این گونه کارگاههای آموزشی گردیدند.

کارگاه آموزشی تخصصی مبارزه با قاچاق و عرضه خارج از شبکه فرآورده های نفتی و نحوه رسیدگی به پرونده های قاچاق کالا  1

کارگاه آموزشی تخصصی مبارزه با قاچاق و عرضه خارج از شبکه فرآورده های نفتی و نحوه رسیدگی به پرونده های قاچاق کالا  2

کارگاه آموزشی تخصصی مبارزه با قاچاق و عرضه خارج از شبکه فرآورده های نفتی و نحوه رسیدگی به پرونده های قاچاق کالا  6
کارگاه آموزشی تخصصی مبارزه با قاچاق و عرضه خارج از شبکه فرآورده های نفتی و نحوه رسیدگی به پرونده های قاچاق کالا  5
کارگاه آموزشی تخصصی مبارزه با قاچاق و عرضه خارج از شبکه فرآورده های نفتی و نحوه رسیدگی به پرونده های قاچاق کالا  4
کارگاه آموزشی تخصصی مبارزه با قاچاق و عرضه خارج از شبکه فرآورده های نفتی و نحوه رسیدگی به پرونده های قاچاق کالا  3

روابط عمومی

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


 تماس با ما:

 خرم آباد - خیابان شریعتی - جنب پمپ بنزین - شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه لرستان

تلفن مرکز مخابرات :33303027-066 - 33303026-066

تلفن روابط عمومی :33319067-066