جزییات خبر

برگزاری جلسه کارگروه تخصصی تامین سوخت و مواد نفتی استان لرستان

(شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷) ۱۴:۳۲

آمادگی لازم جهت مقابله با شرایط بحران

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان ، در راستای بررسی تمهیدات و ایجاد آمادگی لازم در صورت قطع احتمالی گاز در فصل سرما ، جلسه کارگروه تخصصی سوخت و مواد نفتی استان ، روز پنج شنبه مورخ 97/9/23 رأس ساعت 9 با حضور اعضاء اصلی کارگروه در محل سالن جلسات شرکت ملی  پخش فراورده های نفتی منطقه لرستان برگزار شد.

 در ابتدای این جلسه ،مهندس  پیمان بهرامی مدیر این شرکت به بحث در مورد ایجاد آمادگی لازم جهت مقابله با شرایط بحران پرداخت و گفت : هدف از تشکیل این جلسات ایجاد نظام موثر مدیریت بحران در مراحل پیشگیری ، آمادگی ، مقابله ، سوخت رسانی مناسب و ایمن در شرایط بحرانی و مدیریت مخاطرات است .

بهرامی ضمن اشاره  بر به روز رسانی بانک اطلاعاتی و شناسایی تجهیزات و امکانات هر یک از دستگاه های عضو کارگروه،  برگزاری مانورهای واکنش در شرایط اضطراری را برای آمادگی هرچه بیشتر دستگاههای اجرایی استان در برخورد با حوادث احتمالی مهم برشمرد و بر اهمیت ارسال به موقع و توزیع سوخت در شرایط اضطراری و تعامل بیشتر بین دستگاه ها و ذخیره سازی مناسب سوخت به ویژه مواد نفتی بعنوان سوخت دوم و جایگزین ، مصرف کنندگان استان تاکید کرد .

در ادامه جلسه نیز اعضاء کارگروه ، نقطه نظرات خودرا به منظور امداد رسانی در فصل سرما و جدی گرفتن تامین و ذخیره سوخت دوم بیان کردند.

تهیه طرح جامع و سناریوی نحوه تامین و توزیع سوخت در مواقع بروز بحران های طبیعی  ، تدابیر مهم شرکت گاز و ارائه خدمات در شرایط سرما  و یا قطعی شبکه گاز سراسری ، اطلاع رسانی هرچه بیشتر و به موقع و تقویت ارتباطات بین اعضاء کارگروه از مهمترین موارد و مصوباتی بود که در این جلسه به آنها پرداخته شد.

جلسه کارگروه تخصصی تامین سوخت و مواد نفتی استان لرستان 2

جلسه کارگروه تخصصی تامین سوخت و مواد نفتی استان لرستان 1

روابط عمومی

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


 تماس با ما:

 خرم آباد - خیابان شریعتی - جنب پمپ بنزین - شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه لرستان

تلفن مرکز مخابرات :33303027-066 - 33303026-066

تلفن روابط عمومی :33319067-066