جزییات خبر

برگزاری اولین جلسه کارگروه پیشگیری و مقابله با قاچاق وعرضه خارج از شبکه فرآورده های نفتی در منطقه لرستان در سال 97

(شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷) ۱۴:۱۸

تخصیص سوخت به چاه های آب کشاورزی استان لرستان ساماندهی می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان ، براساس برنامه ریزی انجام شده،اولین جلسه کارگروه پیشگیری و مقابله با قاچاق و عرضه خارج از شبکه فرآورده های نفتی استان در سال 97 روز شنبه مورخ 97/2/15 با محوریت رسیدگی به وضعیت تحویل سوخت به چاههای آب و پلاک گذاری ادوات کشاورزی استان در سالن جلسات ستاد منطقه برگزار گردید.

مهندس بهرامی مدیر منطقه لرستان با اشاره به اهمیت تعامل و همکاری سازمان های ذیربط در پیشگیری و کاهش قاچاق به ویژه در حوزه سوخترسانی گفت:  اجرای گشت های مشترک کارگروه بصورت منظم و مستمر و بازدید از مصرف کنندگان سوخت، پیگیری اتصال سیستم مصرف کنندگان نفتگاز به گاز طبیعی از جمله اقداماتی است که می تواند در پیشگیری از پدیده قاچاق سوخت نقش موثری داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه تخصیص سوخت به چاه های آب کشاورزی استان لرستان ساماندهی می شود گفت : با عنایت به برنامه ریزی های به عمل آمده ، تخصیص سهمیه سوخت چاه های اب کشاورزی از طریق سامانه پنجره واحد سازمان جهاد کشاورزی صورت می گیرد.

بهرامی با بیان مطلب فوق افزود: این سامانه با هدف تخصیص دقیق و بهینه سوخت به چاه های آب کشاورزی دارای مجوز، از طریق یکپارچه سازی اطلاعات بین دستگاه های دخیل در امر تخصیص سوخت چاه های آب کشاورزی (وزارت جهاد کشاورزی، آب منطقه ای و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی) به اجرا در می آید.

شایان ذکر است بر اساس برنامه ریزی های به عمل آمده با ارتباط سامانه ساماب شرکت آب منطقه ای، سامانه پنجره واحد سازمان جهاد کشاورزی و نیز سامانه تجارت اسان شرکت ملی پخش نسبت به ساماندهی وضعیت تخصیص سوخت چاه های آب کشاورزی بر اساس میزان ساعت کارکرد و قدرت موتور اقدام و از هر گونه سوء استفاده های احتمالی در این زمینه ممانعت به عمل خواهد امد.

لازم به یادآوری است در ادامه جلسه هر یک از اعضای کارگروه  در خصوص دستور جلسه و موضوعات مطروحه نکته نظرات و پیشنهادات خود را ارائه دادند.اولین جلسه کارگروه پیشگیری و مقابله با قاچاق وعرضه خارج از شبکه فرآورده های نفتی در منطقه لرستان در سال 97 1

اولین جلسه کارگروه پیشگیری و مقابله با قاچاق وعرضه خارج از شبکه فرآورده های نفتی در منطقه لرستان در سال 97 2

روابط عمومی

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


 تماس با ما:

 خرم آباد - خیابان شریعتی - جنب پمپ بنزین - شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه لرستان

تلفن مرکز مخابرات :33303027-066 - 33303026-066

تلفن روابط عمومی :33319067-066