جزییات خبر

برگزاری جلسه هم اندیشی شرکتهای پیمانکاری حمل و نقل فراورده های نفتی در منطقه لرستان

(شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷) ۱۰:۳۹

در راستای هماهنگی و رسیدگی به مسائل و مشکلات شرکتهای پیمانکاری حمل و نقل فراورده های نفتی مدیر منطقه لرستان با مدیران این شرکتها دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان ، در راستای هماهنگی بیشتر با پیمانکاران حمل ونقل فرآورده های نفتی و همچنین سوخترسانی مطلوبتر جلسه ای با حضور مدیر،معاونین ومسئولین منطقه وکلیه پیمانکاران حمل ونقل در سالن اجتماعات منطقه برگزار گردید.

مهندس پیمان بهرامی مدیر این شرکت در ابتدای جلسه ضمن خوش آمد گویی از تلاش شبانه روزی ناوگان حمل و نقل در عرصه سوخت رسانی در تمام ایام سال تشکر و قدردانی کردند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان با تاکید بر اتخاذ تمهیدات لازم و موثر به منظور پیشگیری از بروز حوادث و بحران های احتمالی از مدیران شرکتهای حمل و نقل خواست تا ضمن توجیه رانندگان نفتکش ها ، نکات ایمنی در چارچوب مباحث HSE را به هنگام بارگیری در انبارهای نفت و تخلیه در جایگاههای عرضه سوخت رعایت نمایند.

وی با بیان مشکلات ناوگان حمل و نقل از جمله مشکل ماده ۳۸، سامانه سپهتن (سامانه پایش هوشمند تردد ناوگان)، افزایش کرایه حمل و ... اظهار داشت تمامی تلاش ما در راستای برطرف کردن این مشکلات بوده و تا کنون به مراحل خوبی در این زمینه ها رسیده ایم.

در پایان جلسه نیز مدیران شرکتهای پیمانکاری حمل و نقل ضمن ارائه مسائل و مشکلات ، سوالاتی در خصوص کرایه پرداخت ، مسیر تردد نفتکش ها مطرح کردند که از سوی مدیر و مسئولین منطقه پاسخ های لازم ارئه شد.

جلسه هم اندیشی شرکتهای پیمانکاری حمل و نقل فرآورده های نفتی در منطقه لرستان

روابط عمومی

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


 تماس با ما:

 خرم آباد - خیابان شریعتی - جنب پمپ بنزین - شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه لرستان

تلفن مرکز مخابرات :33303027-066 - 33303026-066

تلفن روابط عمومی :33319067-066