جزییات خبر

اجرای طرح نظارت نوروزی در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان

(چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶) ۰۷:۴۹

باهدف کنترل و آماده‌سازی مجاری عرضه سوخت و به‌منظور استقبال از مسافران نوروزی و جلب رضایت شهروندان طرح نظارت نوروزی در جایگاه‌های سوخت استان اجرایی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان، با توجه به نزدیک شدن روزهای پایانی سال و به منظور آمادگی جهت ارائه خدمات و سوخت رسانی مطلوب به مسافرین نوروزی ، طرح نظارت برمجاری عرضه در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان آغاز شد.

مهندس پیمان بهرامی مدیر منطقه لرستان در این خصوص افزود : همه ساله با نزدیکی به شروع تعطیلات پایان سال طرح نظارت بر جایگاه های نوروزی در دو مرحله اجرا می شود که مرحله اول طرح در نیمه اول اسفندماه و مرحله دوم درنیمه دوم اسفند ماه و ایام تعطیلات نوروزی فروردین ماه  سال 97 در این استان انجام می پذیرد .

وی افزود :  مرحله اول طرح بازدید نوروزی در نیمه اول اسفندماه ، به منظور نظارت و پایش وضعیت مجاری عرضه با تشکیل کارگروههای نظارتی ویژه و اعزام کارشناسان واحدهای عملیاتی، فنی، HSE و روابط عمومی برگزار شد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان خاطر نشان کرد: سامانه 09627 آماده دریافت هرگونه سوال ، انتقاد و پیشنهاد است و همچنین نرم افزار پمپ بنزین یاب جهت دستیابی به موقعیت مکانی جایگاه ها در هر نقطه از استان در پایگاه اینترنتی پخش فرآورده های نفتی لرستان قابل دسترسی و دانلود است.

براساس این گزارش، کارگروه نظارتی این شرکت به طور مستمر تا پایان تعطیلات نوروز  97 عملکرد مجاری عرضه را در ابعاد مختلف فنی عملیاتی ، ایمنی و بهداشتی مورد پایش و نظارت قرار می دهند و بمنظور رفع نواقص و اشکالات احتمالی با ارائه رهنمودهای لازم به متصدیان مجاری عرضه درجهت ارتقاء سرویس دهی مطلوب تلاش و کوشش خود را به کار خواهند بست .

اجرای طرح نظارت نوروزی در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان 3

اجرای طرح نظارت نوروزی در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان 1

اجرای طرح نظارت نوروزی در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان 5

اجرای طرح نظارت نوروزی در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان 7

اجرای طرح نظارت نوروزی در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان 2

اجرای طرح نظارت نوروزی در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان 2

اجرای طرح نظارت نوروزی در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان 1

روابط عمومی

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


 تماس با ما:

 خرم آباد - خیابان شریعتی - جنب پمپ بنزین - شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه لرستان

تلفن مرکز مخابرات :33303027-066 - 33303026-066

تلفن روابط عمومی :33319067-066